Diagnoza i ocena obszarów rozwojowych

Przygotowując pracowników do udziału w procesach rozwojowych, rekomendujemy przeprowadzenie diagnozy ich kompetencji i przygotowanie indywidualnych planów rozwojowych. Pozwoli to na oszacowanie wszystkich niezbędnych parametrów inwestycji w rozwój - takich jak czas, inwestycja finansowa czy zaangażowanie innych osób, chociażby przełożonych uczestników.  

 

Filozofią Vene jest działanie efektywnie i mierzalnie, dlatego stosujemy w naszej pracy wskaźniki efektywności szkoleń i mierzymy postępy rozwojowe uczestników. Skuteczność rozwoju jest zależna od postawy samego uczestnika, ale też wsparcia jakiego udzieli mu organizacja, szef i współpracownicy. Dlatego rekomendujemy prowadzenie szeregu działań uzupełniających same spotkania rozwojowe.

 

Poniżej prezentujemy kilka z metod jakimi się posługujemy.

Wsparcie rozwoju

 

 

spotkania z szefami

Pre-worki

Post-worki

kursy on - line

zadana miedzy szkoleniowe

coaching

 

Planowanie Ścieżek Rozwojowych

 

Busola Rozwoju 

siatka celów 

action plan

 

Diagnoza Kompetencji

 

wywiady kompetencyjne

AC/DC

ocena efektów pracy

ocena 306 stopni

ankiety wyzwań

testy

Jako HRowiec ciągle słucham różnych konsultantów ale przy Was mam wrażenie, że myślicie z punktu widzeniach naszych potrzeb a nie projektów jakie chcecie zrealizować. Cenię sobie to, że potraficie też coś odradzić, mimo, że moglibyście na tym zarobić :)

 

Marta A., HR Manager w "korpo"

Nie sądziłam, że po jednym dniu (AC - przypis), będziecie w stanie tak trafnie opisać moich ludzi, jakbyście ich znali latami, teraz wierzę, że to co proponujecie jest adekwatne do ich potrzeb..

 

Dorota C., Dyrektor pionu sprzedaży

Podoba mi się, że traktujecie firmę jako całość i działacie kompleksowo, rozumiecie dużo rzeczy nie tylko same szkolenia. 

 

Łukasz G., Prezes kilku spółek z branży uotsourcingu

oto co powiedzieli nasi Klienci, dla których realizujemy projekty doradcze: 

Opinie naszych Klientów

Kluczową funkcją zarządzania pracownikami w firmie jest podnoszenie efektywności ich pracy. Poza skutecznym systemem szkoleń oraz sprawnym zarządzaniem przez managerów, warto zastanowić się też nad wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi ZZL – ułatwiających dbanie o najcenniejszy zasób firmy – Odpowiednich Ludzi. 

 

Vene realizując projekty doradcze, tworzy każdorazowo zespoły projektowe, skupiające specjalistów w konkretnej dziedzinie, mogących najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klienta.  Są to stali współpracownicy, praktycy z wieloletnim doświadczeniem, osoby z szerokim port folio zrealizowanych projektów.

 

Najczęściej realiowanymi przez Vene usługami w zakresie doradztwa w zarządzaniu personelem są:

 

  1. ASSESMENT CENTRE/ DEVELOPMENT CENTRE
  2. Audyt Organizacyjny i Personalny
  3. Badanie Opinii Personelu
  4. Badanie Potrzeb Szkoleniowych
  5. Remodelowanie Systemów Wynagrodzeń
  6. Tworzenie Modelu Zarządzania Kompetencjami
  7. Wdrażanie Systemów Ocen Okresowych
  8. Engineering Stanowisk

Wspólnie jako zespół mamy 170 lat doświadczenia we wspieraniu firm i organizacji. 

poniżej znajduje się lista działań jakie najczęściej podejmujemy na rzecz naszych Klientów. 

Doradztwo