Nina Georgiew -

Brzezińska

Małgorzata Machniewicz

 

Twórczyni firmy Vene.

 

Posiada wielotorowe doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie personalnym dla biznesu- od rekrutacji po szkolenia, zarządzanie projektami, badanie nastrojów, budowanie systemów kompetencji i ocen okresowych.

 

Jako praktyk zna zasady funkcjonowania biznesu i specyfikę pracy firm zarówno handlowych, produkcyjnych, usługowych jak i struktur administracyjnych. Pracowała między innymi jako Head Hunter, Trener wewnętrzny, Doradca zawodowy, Kierownik Działu Personalnego, Menedżer odpowiedzialny za sprzedaż, Menedżer Projektów.    

 

Prowadzi warsztaty oraz coaching z zakresu rozwoju umiejętności managerskich, handlowych oraz osobistych. Specjalizuje się w takiej tematyce jak: zarządzanie zmianą, poprawa efektywności zarządzania zespołem, motywowanie, zarządzanie projektami, metody sprzedaży, pokonywanie zastrzeżeń Klienta, zarządzanie czasem, współpraca w zespole, prezentacja, asertywność, komunikacja.

 

Realizuje projekty wsparcia organizacji w ocenie kompetencji, projektowaniu i wdrażaniu systemów ocen okresowych pracowników, planowaniu zasobów i rozwoju umiejętności. Wdrażała z sukcesem systemy motywacyjne w organizacjach handlowych, zarówno oparte na wynagrodzeniach jak i pozafinansowe. 

 

Z wykształcenia psycholog organizacji (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania, oraz coachem ICC. Jako jedna z dziesięciu osób w Polsce, jest certyfikowanym Facylitatorem LEGO® Serious PLAY®. 

 

Pracowała między innymi dla takich firm jak: PKP Energetyka, Vision Express, PKO Leasing, BNP Paribas, Velux, Siemens, Bio Farm, Valeant, Bałtyk Gaz, Costa Coffee, Gothaer, Torggler, Vigo Ortho, Mars Polska, Żywiec Zdrój, Polkomtel, Play, Bank Nordea, Sanitec Koło, Fagum Stomil, Cebal Tuba, Asco Joucomatic, Media4mat, Eurobox, Bosch i Siemens, Ricoh, Hotel Senator, Target BPO, Option One, Teleca Polska, Vectra.

 

W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem artystycznym- wykonuje biżuterię metodą sutache, ozdabia przedmioty testując nowe techniki- decoupage, quiling...

 

Dewiza życiowa:

 

Wyob­raźnia bez wie­dzy może stworzyć rzeczy piękne. Wie­dza bez wyob­raźni naj­wyżej doskonałe.

                                                                                                                                                                                                                                                        Albert Einstein

 

Małgorzata Machniewicz

 

694-404-828 

 

malgorzata.machniewicz@gmail.com

 

 

 

 

 

Nasza polityka dotycząca przetwarzania i ochrony danych osobowych:

Przeczytaj

Nina Georgiew - Brzezińska

 

 

Współtwórczyni firmy Vene.

 

Manager HR z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w branży finansowej (bankowość leasing, faktoring), BPO, automatyce przemysłowej i kolejowej, farmacji. Realizuje biznesowe podejście do roli HR w firmie, odpowiada za implementację narzędzi HR w oparciu o strategię, cele oraz kluczowe KPI organizacji.

 

Odpowiada za tworzenie oraz realizację polityki personalnej z naciskiem na: rekrutację, ocenę i rozwój kompetencji kadry kierowniczej i specjalistycznej, optymalizację struktur organizacyjnych, budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach, wzmacnianie zaangażowania pracowników, Employer Branding, rozwój talentów, systemów motywacyjnych finansowych
i pozafinansowych.

 

Przygotowuje i realizuje projekty szkoleniowe i rozwojowe. Posiada wiedzę, kompetencje i odpowiedzialność za obszar twardego i miękkiego HR.

 

Z wykształcenia psycholog (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia podyplomowe z Marketingowego Zarządzania firmą na UŁ. 
Posiada certyfikaty: Trenera biznesu, Metody Insights, SLG Thomas International, Extended DISC, Coacha zespołowego i grupowego. Obecnie w trakcie certyfikacji coacha ICF.  Publikuje w prasie fachowej.

 

Pracowała między innymi dla takich firm jak: PKO BP S.A, PKO Leasing, PKO Factoring, mBank, ING Bank Śląski, Pekao S.A.,  Nordea, Kredyt Bank,  Notus Dom Kredytowy,  PGF S.A.,  Servier, DP System, Stowarzyszenie Ja Ty My, Target PRO.  

 

W czasie wolnym poznawanie kultury śródziemnomorskiej oraz jej kulinariów. Film z racji na wykształcenie i magię przeżyć, które oferuje. Rolki, rower, spacery z dziećmi wiosną i latem, gdyż mieszkam na wsi, a jesienią i zimą pływanie na basenie. prywatnie żona Jurka, mama dwóch wspaniałych dziewczynek Zosi i Basi,  właścicielka goldenki Bergamy.

 

Dewiza życiowa:

 

Nie możesz nauczyć człowieka niczego. Możesz pomóc mu tylko odkryć to w sobie.

                                                                                                                                                     Galileusz

Marek

Janigacz

Anna

Michalska

Marek

Naumiuk

Piotr Rydzewski

Ludzie z pasją i sprawdzonymi umiejętnościami 

Pracujemy w zespole świetnych fachowców o bardzo różnorodnych charakterach i temperamentach, to pozwala nam znaleźć wspólny język niemal z każdym Klientem. Wierzymy, że chemia między trenerem, coachem, mentorem a osobą inwestującą w swój rozwój, jest niemal tak samo ważna jak merytoryka i plan rozwoju- od tego zależy zaangażowanie a nasze jest zawsze na 100%. Sprawdź nas! 

Nasz zespół

Kontakt z Vene