Nina Georgiew -

Brzezińska

Małgorzata Machniewicz

 

Twórczyni firmy Vene.

 

Posiada wielotorowe doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie personalnym dla biznesu- od rekrutacji po szkolenia, zarządzanie projektami, badanie nastrojów, budowanie systemów kompetencji i ocen okresowych.

 

Jako praktyk zna zasady funkcjonowania biznesu i specyfikę pracy firm zarówno handlowych, produkcyjnych, usługowych jak i struktur administracyjnych. Pracowała między innymi jako Head Hunter, Trener wewnętrzny, Doradca zawodowy, Kierownik Działu Personalnego, Menedżer odpowiedzialny za sprzedaż, Menedżer Projektów.    

 

Prowadzi warsztaty oraz coaching z zakresu rozwoju umiejętności managerskich, handlowych oraz osobistych. Specjalizuje się w takiej tematyce jak: zarządzanie zmianą, poprawa efektywności zarządzania zespołem, motywowanie, zarządzanie projektami, metody sprzedaży, pokonywanie zastrzeżeń Klienta, zarządzanie czasem, współpraca w zespole, prezentacja, asertywność, komunikacja.

 

Realizuje projekty wsparcia organizacji w ocenie kompetencji, projektowaniu i wdrażaniu systemów ocen okresowych pracowników, planowaniu zasobów i rozwoju umiejętności. Wdrażała z sukcesem systemy motywacyjne w organizacjach handlowych, zarówno oparte na wynagrodzeniach jak i pozafinansowe. 

 

Z wykształcenia psycholog organizacji (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania, oraz coachem ICC. Jako jedna z dziesięciu osób w Polsce, jest certyfikowanym Facylitatorem LEGO® Serious PLAY®. 

 

Pracowała między innymi dla takich firm jak: PKP Energetyka, Vision Express, PKO Leasing, BNP Paribas, Velux, Siemens, Bio Farm, Valeant, Bałtyk Gaz, Costa Coffee, Gothaer, Torggler, Vigo Ortho, Mars Polska, Żywiec Zdrój, Polkomtel, Play, Bank Nordea, Sanitec Koło, Fagum Stomil, Cebal Tuba, Asco Joucomatic, Media4mat, Eurobox, Bosch i Siemens, Ricoh, Hotel Senator, Target BPO, Option One, Teleca Polska, Vectra.

 

W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem artystycznym- wykonuje biżuterię metodą sutache, ozdabia przedmioty testując nowe techniki- decoupage, quiling...

 

Dewiza życiowa:

 

Wyob­raźnia bez wie­dzy może stworzyć rzeczy piękne. Wie­dza bez wyob­raźni naj­wyżej doskonałe.

                                                                                                                                                                                                                                                        Albert Einstein

 

Małgorzata Machniewicz

 

694-404-828 

 

malgorzata.machniewicz@gmail.com

 

 

 

 

Nasza polityka dotycząca przetwarzania i ochrony danych osobowych:

Przeczytaj

Marek

Janigacz

Anna

Michalska

Marek

Naumiuk

Piotr Rydzewski

Ludzie z pasją i sprawdzonymi umiejętnościami 

Pracujemy w zespole świetnych fachowców o bardzo różnorodnych charakterach i temperamentach, to pozwala nam znaleźć wspólny język niemal z każdym Klientem. Wierzymy, że chemia między trenerem, coachem, mentorem a osobą inwestującą w swój rozwój, jest niemal tak samo ważna jak merytoryka i plan rozwoju- od tego zależy zaangażowanie a nasze jest zawsze na 100%. Sprawdź nas! 

Nasz zespół

Kontakt z Vene